CLIMB AND CLEAN s.r.o.

O nás

Kdo jsme

 Zkušenosti sbíráme od roku 2011. Za dobu naší existence jsme úspěšně zvládli celou řadu zakázek, mezi ty nejvýznamnější patří mytí oken Fakultní nemocnice Bohunice, mytí opláštění VIDA centra, ICRC FN Svatá Anna a celé řady dalších budov, ale baví nás i ty drobné, třeba přímo u vás doma.

Proč to děláme

Práce je pro nás zároveň koníčkem i vášní, věnujeme se jí s pečlivostí a citem pro detail – jinak to neumíme a nechceme dělat. Jsme schopni nejenom plnit zadání, ale také poradit a aktivně navrhnout nejvhodnější řešení přímo pro Vás.
Image

CO UMÍME NABÍDNOUT

Poskytujeme celou řadu specializovaných služeb, od mytí oken až po odprašování výrobních hal. Jelikož jsou naší doménou zejména horolezecké práce, ani mytí oken ve výškách pro nás není problém. Ať už se jedná o mytí oken rodinného domu nebo výškových budov, poskytneme vám služby se zárukou té nejvyšší kvality.
Nabízíme také velmi efektivní metodu mytí demineralizovanou vodou. Touto metodou lze čistit nejen okna, ale i jiné povrchy. Mytí demineralizovanou vodou je rychlejší, šetrnější a také ekologičtější způsob mytí, protože není třeba použití saponátů a voda zbavená všech minerálů nezanechává skvrny a šmouhy.
V neposlední řadě provádíme i odprašování výrobních hal. Za pomoci výkonných průmyslových vysavačů a horolezecké techniky jsme schopni zbavit výrobní haly prachu i na těžko dostupných místech a zlepšit tak pracovní podmínky v provozu.
Dále se věnujeme údržbě dřevin a zeleně, rizikovému kácení, instalací zabran proti padaní sněhu, instalací sítí proti ptactvu a mnohému dalšímu. Zkrátka dělámě téměř cokoli, kam běžně nedosáhnete.
Image
Image
Image
Image

KONTAKT

FIRMA

Climb and clean s.r.o.
IČO: 05242371
DIČ: CZ05242371

SÍDLO

Blatnická 4219/4,
628 00 Brno
Spisová značka: C 94276 vedená u Krajského soudu v Brně